Movies
Ratings
34
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5

Midnight SunRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5

SecretRated ★ 4.5

A Werewolf BoyRated ★ 2.5

HarmonyRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0