Series
Ratings
810
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
JeongnyeonRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0