Titles you rated

Blue StreakRated ★ 3.0

The HimalayasRated ★ 2.0

AssassinationRated ★ 1.5
The CommandRated ★ 2.0

Door LockRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0

Extreme JobRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5

Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 1.5
Shark TaleRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5