Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.5

The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0

Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 3.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0