Movies
Ratings
128

Cold EyesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5

C'est Si BonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0

Radio StarRated ★ 4.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
D-WarRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0

Runway CopRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0