Titles you rated
Se7enRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0

The Passion of the ChristRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5