Titles you rated

The Good NurseRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0

ResistanceRated ★ 4.0

Three SistersRated ★ 4.0

Another ChildRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0

The Divine FuryRated ★ 3.0

I Can SpeakRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5

Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5