Movies
Ratings
1523

28 Years LaterRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.5
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 2.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0