Movies
Ratings
318
TwentyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.5

Gangnam BluesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0

The WhistleblowerRated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5

Nameless GangsterRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5