Series
Ratings
222
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
DoubtRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
The First RespondersRated ★ 1.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 1.0
BargainRated ★ 2.0
Hello, Me!Rated ★ 0.5
SomebodyRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
UnframedRated ★ 2.0

Hello My TeacherRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 1.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0