Series
Ratings
63
UnframedRated ★ 5.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Take Me to Love & MealRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5