Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0

I Am SoloRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 3.5