Series
Ratings
106
Diary of a Strange LandRated ★ 4.5
The Heike StoryRated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 2.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.0
Five came backRated ★ 3.5
The EternautRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Waste LandRated ★ 2.0
Mikami SenseiRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.0

My Love From Another StarRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
Battle of TonguesRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
The FrogRated ★ 2.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 2.0