Series
Ratings
331
The Crowned ClownRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
WhitechapelRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 5.0

JinRated ★ 4.5
Real ClothesRated ★ 3.0
GOLDRated ★ 3.5
たったひとつの恋Rated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 4.5
サプリRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5