Titles you rated

The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5

Fated to Love YouRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0