Movies
Ratings
124
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0

My Annoying BrotherRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0

The PrisonRated ★ 2.0

MasterRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5

The Yellow SeaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.5