Movies
Ratings
1050
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Goodnight MommyRated ★ 4.0
The UnrighteousRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0

PonyoRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0

Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5

Three SistersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

After My DeathRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0

A Silent VoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
A SeparationRated ★ 3.5