Movies
Ratings
40
1917Rated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0

The Fatal EncounterRated ★ 2.5

The Yellow SeaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0

The Battleship IslandRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0