Series
Ratings
24
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0
고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 1.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0