Titles you rated


Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5

WonderRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.0

MotherRated ★ 4.5

A Moment to RememberRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 3.5