Movies
Ratings
152
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5

Dancing QueenRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Winter SleepRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0

Death NoteRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.5

My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 3.5

R-PointRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0