Series
Ratings
257
Your Friends & Neighbors Season 1Rated ★ 4.0
Animal KingdomRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
The UndoingRated ★ 3.5
86Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
The RainRated ★ 2.0
Physical: AsiaRated ★ 2.5