Movies
Ratings
306
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5

Despicable Me 3Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5