Movies
Ratings
541
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 4.0
Run To YouRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0