Titles you rated


SnowpiercerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 0.5

Memories of MurderRated ★ 3.5

Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The KingRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5

The Battleship IslandRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.0

Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0

Memoir of a MurdererRated ★ 4.5