Movies
Ratings
102
Kid CopRated ★ 3.5

Rules of DatingRated ★ 2.5

All for LoveRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 1.5
Bus StopRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0

Public EnemyRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 1.5
SaltRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0

Late AutumnRated ★ 2.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.0
SinglesRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5

The HostRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 1.0