Movies
Ratings
956
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stitch! The MovieRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Sword in the StoneRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Once Upon a StudioRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0