Series
Ratings
297

Something in the RainRated ★ 2.5
The Night ShiftRated ★ 3.5

A Love So BeautifulRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 2.0

The Beauty InsideRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
The Girl's Guide to DepravityRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
DuelRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 4.0