Series
Ratings
16
Sgt. FrogRated ★ 5.0
SeirenRated ★ 3.0

Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0