Movies
Ratings
1070
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Great EscapeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5

Pom PokoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
Nichts als GespensterRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0