Titles you rated


The Kirishima ThingRated ★ 5.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0

MinariRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5