Movies
Ratings
254
Black WidowRated ★ 3.5

SinkholeRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 4.0

RecalledRated ★ 4.5

The ClosetRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Christmas Chronicles 2Rated ★ 3.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0

Man of MenRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0