Movies
Ratings
408
American PieRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0

Peppermint CandyRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0