Titles you rated


Going by the BookRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Outside the WireRated ★ 2.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
Super MeRated ★ 2.0
American AssassinRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Thunder ForceRated ★ 1.5
Soul MateRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5