Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0

The Con ArtistsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5