Movies
Ratings
1143
The Hateful EightRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5

The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.5

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0