Movies
Ratings
537
Inside Out 2Rated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

Road to BostonRated ★ 2.0

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 3.5

HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 4.0