Movies
Ratings
80

NightcrawlerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
LifeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0