Titles you rated


UnnaturalRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
It's a SinRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5

Legal HighRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0