Series
Ratings
29
YouRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0