Movies
Ratings
479
Knight and DayRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 5.0

The SuspectRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0

The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0

My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0

A Company ManRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0