Movies
Ratings
969

Knives OutRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0

VenomRated ★ 2.5
The Curse of La LloronaRated ★ 2.0

HellboyRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

What Happened to MondayRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5