Series
Ratings
18
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0

My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0