Movies
Ratings
911
Election 2Rated ★ 4.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

Anatomy of a FallRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

About FamilyRated ★ 3.5

SleepRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
8MMRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5

FriendRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5