Movies
Ratings
31

Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0

The ChaserRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0