Movies
Ratings
271

WonderRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5

Mavka: The Forest SongRated ★ 1.5
OnwardRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SerpicoRated ★ 3.0
Men & ChickenRated ★ 2.0

Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.5

Fallen AngelsRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0