Movies
Ratings
927

ExhumaRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.5

Miss BaekRated ★ 2.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5

Sunset in My HometownRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 4.0

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0