Movies
Ratings
71
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 2.0

The Fatal EncounterRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
RisenRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 3.5

The Battleship IslandRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 2.5

Han Gong-juRated ★ 2.5

The Accidental DetectiveRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.5

The Front LineRated ★ 5.0