Titles you rated

Step UpRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 2.5
Song for MarionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5