Titles you rated


My Sassy GirlRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0

A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0

SilencedRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5

TunnelRated ★ 2.5

Battle RoyaleRated ★ 0.5

My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0

MissingRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 5.0

A Hard DayRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5